#1 2014-02-20 10:07:16

 AdBlain

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-12
Posty: 60
Punktów :   

The Elder Scrolls III - Morrowind

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c1b3a7628f89.jpgKontynuacja jednej z największych serii gier cRPG The Elder Scroll III: Morrowind to już trzecia epicka przygoda rozgrywająca się w olbrzymim świecie imperium Tamriel. Jest ono podzielone na osiem prowincji, z których każda zamieszkiwana jest przez inną rasę, posiadającą odrębną kulturę, religię i politykę. Cała seria wyróżnia się dużą swobodą pozostawioną graczom w prowadzeniu postaci i kolejności wykonywania zadań.
Możemy stworzyć praktycznie każdy rodzaj postaci według własnego uznania. Możemy zostać szlachetnym rycerzem walczącym ze złem, przebiegłym złodziejem zabiegającym o wpływy dla swojej gildii, magiem pracującym nad potężnymi i niszczycielskimi czarami lub zwyczajnym uzdrowicielem szukającym lekarstwa na śmiertelną zarazę. Nasze poczynania ściśle wpływają na postać oraz przebieg gry, który ewoluuje i zmienia się. Bohater, oprócz zadań związanych z głównym wątkiem gry, może wykonywać tysiące pobocznych misji w większych i mniejszych miastach czy wielopoziomowych labiryntach, odkrywając urok olbrzymich prowincji Morrorwind.


Chcesz kupić grę to odwiedź stronę --------> The Elder Scrolls: Anthology


TRAILER

Wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium III 800 MHz (lub kompatybilny),
256 MB RAM,
karta graficzna GeForce 2 GTS (lub kompatybilna),
Windows 98/Me/2000/XP

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
gothic 2 jak dojść do słonecznego kręgu stroje w mandze www.rodzinkafd.pun.pl abc questów margonem werbin 4story kody na kase