#1 2014-02-18 10:34:20

 AdBlain

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-12
Posty: 60
Punktów :   

Lineage 2

Wymagania sprzętowe:
Pentium III 1 GHz,
512MB RAM,
64MB akcelerator 3D (GeForce3 lub lepszy)
Rozmiar Klienta: 4840Mb


http://naforum.zapodaj.net/thumbs/95e035db0a5a.jpg
Free2Play
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/24616c27fffe.jpgLineage 2 to MMO wydane przez NCsoft w 2003 roku. Jest to Twój Klasyczny Grindownik - mimo iż wykonasz dużo questów, nie będziesz opierał na nich rozwoju swojej postaci, a przynajmniej nie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Masę czasu za to spędzisz na zabijaniu hord wrażych stworów, a także na wszelakich aktywnościach, które pozwolą ci zaistnieć w świecie Elmore i Aden.
Zaczynamy od wyboru swojej rasy i klasy, jednakże każda rasa ma specyficzne dla siebie klasy, co oznacza że finalnie o twoim wyborze zadecyduje zapewne sama profesja, którą będziesz chciał obrać. Ras mamy sześć, przy czym pięć oryginalnych (ostatnia została dodana do gry niedawno) przedstawia typowy kanon fantasy - mamy tu więc oczywistego człowieka, elfa, mrocznego elfa, orka, krasnoluda i (nowego) Kamaela. Mimo iż klas w Lineage 2 mamy aż 36, na początku wybierzesz jedną z dwóch - Fighter bądź Mystic (wyłączając Krasnoluda i Kamaela, tutaj mamy do wyboru wyłącznie Fightera). 36 klas to całkiem spory wybór, ale jeżeli wydaje ci się, że są one podobne do siebie - grubo się mylisz. Dla przykładu, mamy tu czterech typowych tanków (gracz który przyjmuje na siebie dużą ilość obrażeń, by osłonić przyjaciół) - ludzkiego Paladyna, wyróżniającego się najmocniejszą obroną, również ludzkiego Dark Avengera, który potrafi przyzwać sobie panterę, służącą za osobistego damage dealera, elfiego Temple Knighta, który pomaga sobie za pomocą magii i w końcu Shilien Knighta, który wyróżnia się dużą, jak na tanka, siłą ataku, a reprezentuje mroczne elfy. Takie podziały tyczą się każdego archetypu, gra każdą z klas jest inna, choć role spełniają podobne. Obraną przez nas profesję otrzymamy na 40 poziomie, po wykonaniu serii questów. To jednak dopiero przed nami, najpierw musimy zapoznać się ze światem gry i rozgrywką.


Oficjalna Strona: Lineage 2
Screenshoty:
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1b6c2490c7cb.jpghttp://naforum.zapodaj.net/thumbs/5391f3f18cd0.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rodzinkafd.pun.pl przelicznik bw polski lekarz w wellingborough Powiedzenia o rycerzach Wotlk expertise rating co daje?